Megoldásra vár

Kidöntött közlekedési tábla

Valami kidöntötte a táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Föveny u. 1

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Békési Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére