Megoldásra vár

Facsonk - eltávolítás - fapótlás?

Anonim Járókelő

Facsonk - eltávolítás - fapótlás?

Budapest, Budafoki út 57.

Buszmegálló(33 -133E) Budafoki út / Szerémi sor Nagytétény felé mögött

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 57

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.03.28. 21:03 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budafoki út 59. előtt található. Kérlek küldjétek el a bejelentést az illetékesnek. Köszönöm.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Facsonk - eltávolítás - fapótlás? Budafoki út 57."-ról "Facsonk - eltávolítás - fapótlás?"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Probléma helyszíne
    Budapest
    XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 57
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Probléma helyszíne
    Budapest
    XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 5
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! A megjelölt utca, házszám és buszmegállónév nem egyeznek. Kérjük, hozzászólásban pontosítsd a címet! Köszönjük!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rossz helyen van elhelyezve a térképen a jelölő.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére