Megoldásra vár

Kátyúk a megállónál - buszmegálló(33 -133E) Budafoki út / Szerémi sor

Anonim Járókelő

Kátyúk a megállónál bBudafoki út 57. körül

Buszmegálló(33 -133E) Budafoki út / Szerémi sor Nagytétény felé.

Budapest, Budafoki út 57, 1111 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 57

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, May 7, 2019 1:00 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a Budapest Közút válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Nagytétény irányú Budafoki út/Szerémi sor megállóban találhatóak a kátyúk. A legközelebbi cím: Budafoki út 59/c. Kérlek küldjétek el a bejelentést az illetékesnek. Köszönöm.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Probléma helyszíne
    Budapest
    XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 57
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! A megjelölt utca, házszám és buszmegállónév nem egyeznek. Kérjük, hozzászólásban pontosítsd a címet! Köszönjük!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rossz helyen van elhelyezve a térképen a jelölő.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    + 1 kép
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére