Megoldásra vár

Fényterelő

Frissítés 2019.04.13
Tegnap jártam arra, és még mindig hiányzik.

--------------------------------

Hiányzik egy fényterelő a jelzőlámpáról.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 55

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIX. Ady Endre út - Kisfaludy utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A fényterelő újabb pótlását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDA...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Hiányzik egy fényterelő a jelzőlámpáról."-ról "Frissítés 2019.04.13 Tegnap jártam arra, és még mindig hiányzik. -------------------------------- Hiányzik egy fényterelő a jelzőlámpáról."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap jártam arra, és még mindig hiányzik.
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIX. Ady Endre út - Kisfaludy utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A fényterelő pótlását a jelzőlámpaszerviz elvégezte.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére