Megoldásra vár

Napellenző

Hiányzik egy fényterelő a jelzőlámpáról.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákosi út 214

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Rákosi út - Mátyás király utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A fényterelők pótlása folyamatban van.

    Tisztelettel:

    BUDAP
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma láttam, hogy a kereszteződésben egy másik lámpáról is hiányzik. Remélhetőleg azt is pótolják majd.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére