Megoldott

eltűnt tábla

FRISSÍTÉS 2019.03.22.
Kiss Gábor Attila hozzászólt a bejelentéshez.
2019. március 22. 18:16
Kérem, NE szüntessék meg az oszlopot, azon egy fontos tábla volt, amely felhívja a figyelmet arra, hogy gyalogosokra kell számítani a kanyar után, mivel onnantól járdaként használják a kerékpárutat! A táblát kérjük pótolni! Lásd: href="https://www.google.com/maps/@47.5141612,19.0477395,3a,21.1y," class="link--default link--info" rel="nofollow" target="_blank" https://www.google.com/maps/@47.5141612,19.0477395,3a,21.1y," rel="nofollow" target="_blank" title="title="https://www.google.com/maps/@47.5141612,19.0477395,3a,21.1y,">https://www.google.com/maps/@47.5141612,19.0477395,3a,21.1y,">title="https://www.google.com/maps/@47.5141612,19.0477395,3a,21.1y,">https://www.google.com/maps/@47.5141612,19.0477395,3a,21.1y,

----
A képen látható oszlopról eltűnt a kisméretű "gyalogosok" veszélyt jelző tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér 5-6

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kiss Gábor Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kikerült egy tábla, de túl nagy méretű, nem a kerékpárutakon alkalmazandó kisméretű kivitel, így ez veszélyes lehet, mert belelóg a kerékpáros űrszelvénybe. Kisméretű táblára kellene cserélni.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A 2014. előtti nyilvántartásunkban szerepelt a jelzőtábla, ezért annak pótlására a szükséges intézkedést megtettük. A megvalósulásig szíves türelmét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dobos Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható oszlopról eltűnt a kisméretű "gyalogosok" veszélyt jelző tábla."-ról "FRISSÍTÉS 2019.03.22. Kiss Gábor Attila hozzászólt a bejelentéshez. 2019. március 22. 18:16 Kérem, NE szüntessék meg az oszlopot, azon egy fontos tábla volt, amely felhívja a figyelmet arra, hogy gyalogosokra kell számítani a kanyar után, mivel onnantól járdaként használják a kerékpárutat! A táblát kérjük pótolni! Lásd: https://www.google.com/maps/@47.5141612,19.0477395,3a,21.1y, ---- A képen látható oszlopról eltűnt a kisméretű "gyalogosok" veszélyt jelző tábla."-ra.

  • Kiss Gábor Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, NE szüntessék meg az oszlopot, azon egy fontos tábla volt, amely felhívja a figyelmet arra, hogy gyalogosokra kell számítani a kanyar után, mivel onnantól járdaként használják a kerékpárutat! A...
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a tárgyi helyen lévő oszlop nyilvántartásunkban nem szerepel, ezért annak megszüntetésére a szükséges intézkedést...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kiss Gábor Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére