Megoldott

Gyalogos jelzőlámpa zöld nem világít

Anonim Járókelő

A Nyugati parkolojabol a korutra vezeto utat keresztezo zebra gyalogos jelzolampajanak zoldje nem vilagit.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 1

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-áról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy ha már...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Nyugati tér csomópontban észlelt, nem működő gyalogos jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Taksony utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére