Válaszra vár

Téves jelek

A nyilak a sávokat elválasztó szaggatott vonalakba futnak.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jakab Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helyreigazítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Salkaházi Sára rakpart (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Jelzőfény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére