Megoldatlan

Szemetelés

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.04.05.:

A III. kerület válasza:
"Szeretném tájékoztatni, hogy megkeresésében említett terület nem önkormányzati tulajdon, és annak kezelését sem az önkormányzat végzi. Térinformatikai rendszerünk szerint a park az Auchanhoz tartozik, ezért kérem a Járókelő Egyesületet, hogy a megkeresést feléjük szíveskedjenek továbbítani."

---------------------

Ebben a parkban elég sok szemét van szétszórva, kukát nem találni a közelben...

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 99

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Ebben a parkban elég sok szemét van szétszórva, kukát nem találni a közelben..."-ról "FRISSÍTÉS 2019.04.05.: A III. kerület válasza: "Szeretném tájékoztatni, hogy megkeresésében említett terület nem önkormányzati tulajdon, és annak kezelését sem az önkormányzat végzi. Térinformatikai rendszerünk szerint a park ...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Auchan"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném tájékoztatni, hogy megkeresésében említett terület nem önkormányzati tulajdon, és annak kezelését sem az önkormányzat végzi. Térinformatikai rendszerünk szerint a park a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére