Megoldatlan

Eltört a pad lába

A Keleti pályaudvarnál a posta előtti téren az egyik pad lába eltört, kövekkel van alátámasztva.
Kérem, tegyék meg a szükséges intézkedéseket a pad javítása érdekében. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross tér 11c

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta is ilyen. Szerintem ez megoldatlan, sosem fogjak megcsinálni.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Változatlan!
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva lett a pad hiányzó lába?
  • Bardócz Csaba visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Útüzemeltetési osztály
    ________________________________
    Ezen üzenet és annak bármely csatolt anyaga bizalmas, jogi védelem alatt áll, a nyilvános közléstől védett. Az üzenetet kizárólag a címzett, ill
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-30290/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Jarokelo.hu!
    Jelzett terület nem a VIII. kerületi Önkormányzat kezelésében van.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, én is úgy tudom.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt hiszem a színes köveket az MKKP rakta oda.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére