Megoldott

Elhagyott autó - Csepel

Csepel, Kiss János altábornagy utcába 43 szám előtt kb. 1-1½ éve parkol gazdátlanul a XXX-XXX rendszámú Renault. Leeresztettek a kerekei, kinőtt mellette a gaz.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Károli Gáspár u. 11b

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs már ott
  • Fehér Gellért visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:858/024-52/19

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk!

    Bp, 2019.03.08.

    Tisztelettel:Lukácsi Dániel Közterület-felügyelet.(13033)

    2019-03-05 19:00 időpontban Járókelő.hu ezt í
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    ezt valaki már bejelentette és azt írták neki van rajta még műszaki azért nem tudják még elvinni ,meg kéne nézni az ügyfélkapun meddig érvényes lehet már csak pár hónap és akkor elviszik
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Fehér Gellért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére