Megoldott

Kiégett kuka

Frissítés 209.04.06
Nagyon köszönöm az új kukát, de hogy ezt a dzsuvát képesek voltak ott hagyni, az szégyen.

------------------------------------

Kiégett a hulladékgyűjtő edény a Széncinke utca sarkán. Kérem, szíveskedjenek pótolni, és feltakarítani a környezetét!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos u. 7

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a leégett
    hulladékgyűjtő után maradt olvadékot munkatársaink eltakarították.

    Tisztelettel:

    FKF
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiégett a hulladékgyűjtő edény a Széncinke utca sarkán. Kérem, szíveskedjenek pótolni, és feltakarítani a környezetét!"-ról "Frissítés 209.04.06 Nagyon köszönöm az új kukát, de hogy ezt a dzsuvát képesek voltak ott hagyni, az szégyen. ------------------------------------ Kiégett a hulladékgyűjtő edény a Széncinke utca sarkán. Kérem, szíveskedjenek pótolni, és feltakarítani a környezetét!"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm az új kukát, de hogy ezt a dzsuvát képesek voltak ott hagyni, az szégyen.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    És vajon fel is takarítottak??
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését,
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen kollégáink
    pótolták a leégett utcai hullaékgyűjtőt.
    Kérjük válaszunk szíves e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére