Megoldott

Rendszám nélküli autó

Csepelen a Szabadság köz elején egy rendszám nélküli Rover típusú autó is áll.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság köz 2

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már a helyszínen, zárható a bejelentés.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 804/024-43/19

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk!

    Bp, 2019.03.06

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő (13033).

    2019-03-01 18:55 időpontban Járókelő.hu ezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére