Megoldatlan

Szemetes járda - Duna Pláza előtt

FRISSÍTÉS: 2019.03.11

"Tisztelt bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a járda
tisztán tartása a Duna Plaza üzemeltetőjének a feladata,
illetékességünkbe a kerékpárút tartozik, amelyet rendszeresen
takarítanak munkatársaink.
Kérjük válaszunk szíves elfogadását!
FKF Nonprofit Zrt."
--------------------------------------------------------------
Szemetes a járda a Duna Pláza előtt

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 179

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • László Falus hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan. Esetleg a Duna plazanak tudnátok továbbítani?
  • Balogh Roland visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Balogh Roland!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Duna Plaza"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Szemetes a járda a Duna Pláza előtt"-ról "FRISSÍTÉS: 2019.03.11 "Tisztelt bejelentő! Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a járda tisztán tartása a Duna Plaza üzemeltetőjének a feladata, illetékességünkbe a kerékpárút tartozik, amelyet rendszeresen takarítanak mun...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a járda
    tisztán tartása a Duna Plaza üzemeltetőjének a feladata,
    illetékesség
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegek, levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bokros teendők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Béke tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére