Válaszra vár

Vastagon áll a kosz

FRISSÍTÉS 2019.05.17.:

Ugyanúgy bokáig áll a kosz. Kérem, hogy az önkormányzat végeztesse el a takarítást!

--------------------

A Könyves Kálmán körúton, a Szent László kórház mellett végig vastagon áll a por a járdán. Valamint a száraz falevél is nagy kupacokban összegyűlt. Gyakrabban kellene takarítani.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 7

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-89736/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nevetséges, hogy senki nem tud kimenni egy seprűvel több hónap alatt sem. Kérem újra küldeni!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-62522/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.05.17.: Ugyanúgy bokáig áll a kosz. Kérem, hogy az önkormányzat végeztesse el a takarítást! -------------------------------------------- A Könyves Kálmán körúton, a Szent László kórház mellett végig vastagon áll a por a járdán. Valamint a száraz falevél is nagy kupacokban összegyűlt. Gyakrabban kellene takarítani."-ról "FRISSÍTÉS 2019.05.17.: Ugyanúgy bokáig áll a kosz. Kérem, hogy az önkormányzat végeztesse el a takarítást! -------------------- A Könyves Kálmán körúton, a Szent László kórház mellett végig vastagon áll a por a járdán. Valamint a száraz falevél is nagy kupacokban összegyűlt. Gyakrabban kellene takarítani."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Könyves Kálmán körúton, a Szent László kórház mellett végig vastagon áll a por a járdán. Valamint a száraz falevél is nagy kupacokban összegyűlt. Gyakrabban kellene takarítani."-ról "FRISSÍTÉS 2019.05.17.: Ugyanúgy bokáig áll a kosz. Kérem, hogy az önkormányzat végeztesse el a takarítást! -------------------------------------------- A Könyves Kálmán körúton, a Szent László kórház mellett végig vastagon áll a por a járdán. Valamint a száraz falevél is nagy kupacokban összegyűlt. Gyakrabban kellene takarítani."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanúgy bokáig áll a kosz. Kérem, hogy az önkormányzat végeztesse el a takarítást!
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • v. k. hozzászólt a bejelentéshez.

    Mielőbbi intézkedés > 2 hét

    Semmi változás :(
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a https://jarokelo.hu oldalról a 42272 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 2019. II. 27-én kelt fenti számú megkeresésére az alábbi tájékoztatást adom:

    A Szent László Kórhá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, és a kórház esetén? Ami közintézmény. A kórháznak kell takarítani vagy valaki másnak? Pl. kerület.
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "IX. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az ingatlan előtti járda tisztán tartása az
    ingatlan tulajdonosának, üzemeltetőjének a feladata, ellenőrzése
    hatós
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére