Válaszra vár

Járda a villamos megállóban

FRISSÍTÉS 2019.04.30.:

A Fővárosi Önkormányzat válasza:
"Tájékoztatjuk Önöket, hogy a honlapjukon 00042270 számon nyilvántartott bejelentésben jelzett „fahely” kívül esik a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában álló térségi (38597/1, illetve 38896/1 hrsz-ú) ingatlanok területén, így ott az esetleges ültetés érdekében intézkedni nem áll módunkban. Javasoljuk az ügyben érintett – 38920/9 hrsz-ú – ingatlan tulajdonosának/vagyonkezelőjének közvetlen megkeresését."

---------------

A 28-as villamos Hungária körúti megállójában egy helyen besüllyedt a burkolat. Igazi bokatörő gödör lett belőle. Kicsit arrébb pedig egy néhai fa helye árválkodik. Kérem, szíveskedjenek javítani a burkolatot mindkét helyen!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 25

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, illetékesség esetén, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Üdvözlettel:

    Péter
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A 28-as villamos Hungária körúti megállójában egy helyen besüllyedt a burkolat. Igazi bokatörő gödör lett belőle. Kicsit arrébb pedig egy néhai fa helye árválkodik. Kérem, szíveskedjenek javítani a burkolatot mindkét helyen!"-ról "FRISSÍTÉS 2019.04.30.: A Fővárosi Önkormányzat válasza: "Tájékoztatjuk Önöket, hogy a honlapjukon 00042270 számon nyilvántartott bejelentésben jelzett „fahely” kívül esik a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában álló térségi (38597/1, illetve 38896/1 hrsz-ú) ingatlanok területén, így ott az esetleges ültetés érdekében intézkedni nem áll módunkban. Javasoljuk az ügyben érintett – 38920/9 hrsz-ú – ingatlan tulajdonosának/vagyonkezelőjének közvetlen megkeresését." --------------- A 28-as villamos Hungária körúti megállójában egy helyen besüllyedt a burkolat. Igazi bokatörő gödör lett belőle. Kicsit arrébb pedig egy néhai fa helye árválkodik. Kérem, szíveskedjenek javítani a burkolatot mindkét helyen!"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a honlapjukon 00042270 számon nyilvántartott bejelentésben jelzett „fahely” kívül esik a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában álló térségi (38597/1, illet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-41427/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilván nem mondom biztosra, de mivel a BK megírta, hogy az nem hozzájuk tartozik, és a megálló területén belül van, (amit máshol eddigi tapasztalataim alapján a BKK rakott rendbe), így gyanítom, hogy...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    @Anita, miért BKK-terület? Esetleg tudsz valami olyan tervrajzról, amin ezt kimondták? Vagy azért, mert villamossínek mellett van? Ilyen alapon pl. a Bartók vagy a Fehérvári út is az lenne. De mégse...
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Füleki Flavián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK terület.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilván nem fognak oda fát ültetni. Tehát aszfaltozni kell. Mivel a megállóban van, így a BKK az illetékes. A másik hibánál a balesetveszély valóban elhárult. De azért ne mondjuk már azt, hogy azzal,...
  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Árvai Orsolya megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "IX. kerület"-ra.

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért vár megoldásra? Hiszen ott a Közút levele: megcsinálták., a balesetveszély elhárult. Az üresen hagyott / kitört fa helye pedig FŐKERT.
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.


  • Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Monday, March 25, 2019 11:22 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subject:
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még nincs megoldva.
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A szakszerű megoldás az egyik problémára. :D Na jó, a balesetveszély legalább elhárult. De akkor is...
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy esetleg Budapest Közút.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére