Megoldatlan

Se korlát, se sövény

A Rákóczi híd pesti végén, az északi oldalon van egy szakasz a járdán, ahol nincs se korlát, se bokor. Ez így kicsit veszélyes. Főleg ha hirtelen elsuhan egy bringás a gyalogos mellett.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Rákóczi híd 4107

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Az derék! Legalább növényzetet ültetnének! Az megfog. A korlátok meg olyanok amilyenek :/
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére