Megoldásra vár

Két sild

A K&H épületének sarkánál két lámpáról is hiányzik egy-egy fényterelő.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor 9

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Soroksári út - Tóth Kálmán utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A fényterelők pótlását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPES
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilapult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Téves jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jakab Tamás
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére