Megoldott

Nyitva felejtett elektromos doboz

Kérem, sürgősen zárják vissza az elektromos szekrényt, mert a jelenlegi állapot életveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A problémát a doboz tulajdonosa megoldotta, még ha nem is túl szépen :-)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett megkeresésük alapján az alábbi tájékoztatást adjuk.

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a tárgyi berendezés nem ez elektromos elosztóhálózat része, nem...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    használaton kívüli NEM elekromos szekrény.Távközlési
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen jellegű kérést szerintem közvetlenül az ELMŰ részére kéne elküldeni, mivel ha jarokelo.hu oldalon keresztül érkezik, az csak hátráltatja/késlelteti a válaszadást. elmu@elmu.hu
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött csatornafedél a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére