Megoldott

Oszlopcsonk

A Harmat utca 162. előtt áll ki a földből ez a fém oszlopcsonk.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Zoltán! Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Tóth Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szabolcs!

    Tájékoztatom, hogy ez az ügy maradéktalanul megoldódott.
    Elnézését kérem, hogy nem jeleztem időben, de már a tavalyi évben kiszedték a fém csonkot a földből.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4199/oszlopcsonk/frissites

    Köszön...
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő?
    Azóta is ott az oszlopcsonk?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Izraelita temető (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongált utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Téglavető utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Galambok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére