Megoldott

Hollandus roncs

Ez az üzemképtelen VW Golf már vagy 2 éve rozsdásodik a Szőlővirág utcánál lévő parkolóban.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Tóth Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos azóta is ott áll az autó,sőt a lelkes "ezermesterek" már nekiálltak bontani...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A válaszlevél alapján megoldottra állítottam a bejelentést, ha szükség van újraküldésre, kérem, itt írjon nekünk. Köszönjük! http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4198/hollandus-roncs/frissites
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Bejelentésüket, mely szerint a Szőlővirág utcában egy évek óta használaton kívüli, piros színű, VW Golf típusú személygépjármű várakozik, megkaptam. A járőrszolgálat értesítést helye
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott karambolos jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Batthyány tér alsó rakpart 4 rendszámnélküli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Budai Alsó rakpart, P+R Parkoló (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére