Megoldásra vár

Kidőlt oszlop

Anonim Járókelő

Dioszegi david fernc utca sarok 11 ker

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Diószegi út 43

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére