Megoldott

Állandó jelleggel tilosban parkoló autók

Anonim Járókelő

A 7. kerület, Városligeti fasor 23. szám előtt nap közben szinte állandó jelleggel tilosban parkolnak az autók. Ez rendkívül megnehezíti a Városligeti fasorban a fő útról a szervizútra bekaranyodni kívánók dolgát, tolatás nélkül egy nagyobb autóval nem lehet bekanyarodni.

Az itt parkolók jellemzően néhány percig maradnak csak, de szinte azonnal a helyére parkol a következő autós. Jellemzően a közeli Budapest-Fasori Evangélikus Gimnáziumba hoznak gyereket, vagy éppen onnan viszik el.

Olyan forgalomtechnikai megoldás kellene, ami fizikailag lehetetlenné teszi az itt parkolást, de nem gátolja a szabad bekanyarodást.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Városligeti fasor 23

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én azt gondolom, hogy attól nem oldódik meg a probléma, hogy egy alkalommal egy autós megbüntetésre került.
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap este óta itt parkol
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostani
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss kép
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemes hívni a FÖRI-t a válaszban megadott telefonszámon, az a leghatékonyabb módja a probléma megoldásának.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss kép
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss, de ez az autó legalább a kanyarodást nem zavarja.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss kép
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Frisss
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss kép
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma továbbra sem megoldott. 10 éve lakom a környéken, 100-ból legalább 90-szer, amikor erre járok, áll itt egy autó.

    Hány különböző időpontban készített fotó szükséges ahhoz, hogy a problémát...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [Címerpajzs figurákkal - RGB 3cm]

    ERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGA
    1076 Budapest, Százház utca 10-18.
    Postacím: 1439 Budapest Pf.: 636
    Tel./Fax: 413-1767/342-7191

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére