Megoldott

Vödrök a járdán

Nekem ezek a vödrök úgy általában nem tetszenek, itt Budán bőven van szabad zöldterület, ahol elfért volna még néhány fa-virág. Arról nem is beszélve, hogy az újjáépített terekre eleve be lehetett volna tervezni ezeknek a helyét.
De a konkrét esetben nem erről van szó, hanem arról, hogy ezt a két vödröt sikerült a lehető legrosszabb helyre tenni. Ott szűkitik le a járdát, ahol csúcsidőben legnagyobb a gyalogosforgalom, itt özönlik át az emberek többsége a Fehérvári úti villamos- és buszmegállóktól a 4-es villamos végállomásához, a Nyugat-Budára tartó buszok megállójához - és viszont.
Van bőven hely a lépcső mellvédje mellett, el kéne tenni ezeket a vödröket az útból!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nos, kezdhetjük előlről! Ugyanis decemberben a fenyőfaárusok visszatették az áttelepített vödröket a képen látható helyre és az árusítás befejeztével ott is hagyták. Most ismét a gyalogosok útjában vannak.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kézhez kaptuk a XI. kerület Fehérvári út- Október huszonharmadika utcai dézsával kapcsolatos e-mail levelét, melyben foglaltakra az alábbiakat válaszoljuk.
    Bejelentését továbbítot
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! A két ronda vödröt (cserepet, edényt, akármit) a mai napon eltették az útból!
  • Lengyel László hozzászólt a bejelentéshez.

    Teljesen mindegy mi a nevezzük, szerintem akkor is randa. Ráadásul tessék kérem belenézni, többnyire a csikkek, üdítős flakonok gyűjtőhelye.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ez egy bazi nagy CSERÉP, nem vödör... :D
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére