Megoldott

Elhagyott Lexus

Több mint fél éve áll a Penny Market parkolójában. Hátha valakinek mégis hiányzik...

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Huszti út 38

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O J hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés állapota megoldottra változtatható, már nincs ott az autó.
  • O J visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • O J bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Rendszám nélküli elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ottfelejtett autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Amfiteátrum utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére