Megoldott

Elhagyott autó.

Anonim Járókelő

Rendszám nélküli elhagyott autó.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szállító u. 8

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó már nem áll ott, feltehetően megtörtént az elszállítás, köszönjük a segítséget.
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 596/024-30/19

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk!

    Bp 2019.02.18.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő

    2019-02-16 13:27 időpontban Járókelő.hu ezt írta:
    >
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére