Megoldott

Elhagyott furgon

Régóta foglalja a helyet, ráadásul a mérete miatt nehezen belátható a sarok, az elsőbbség megadását veszélyezteti.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kaszásdűlő u. 3

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O J hozzászólt a bejelentéshez.

    Időközben a probléma megoldódott. Már nincs ott az autó.
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • O J bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mozdulatlan Hyundai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O J
    Kaszásdűlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére