Megoldott

Szemét a zebránál

Valaki pár hete kitett pár zsák hulladékot (ha jól láttam, főleg avar van benne) a zebrához a járdára. Kérem, távolítsák el a zsákokat, mert zavarja a gyalogos közlekedést!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben szereplő címről a zsákokat, ma (2015.01.22.) reggel munkakezdéskor elszállítottuk.
    Kérjük válaszunk e...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket. A kerületnek sajnos nincs szemétszállító cége, azt a fővárosban az FKF Zrt. végzi. Kérem, továbbítsák hozzájuk a kérést, mi is megtesszük.

    Üdvözlettel,

    II....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomtalanítási maradék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lomtalanítás utáni állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vad lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Branyiszkó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére