Megoldatlan

Megsüllyedt burkolat Törökvész úton a gyalogátkelő előtt

A Törökvész út 11. előtt egy korábbi közműépítést követően megsüllyedt a burkolat. Azért veszélyes ez a hely, mert éppen a 13. szám előtti gyalogátkelőtől pár méterre van a süllyedés. Ezen robognak keresztül a 11-es 111-es buszok. A veszélyre figyelmeztető tábla kidőlt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 11

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Csak részben került javításra.
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    2019.04.11.-én kivonultak javítani. Azonban a képen láthato módon a repedések egy részét így is hagyják.
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kátyúk nehezítik a közlekedést

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyrét utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére