Megoldott

Hatalmas halom hulladék gumi

FRISSÍTÉS 2019.04.02.:

A MÁV Zrt. válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben jelzett terület nem a MÁV kezelésébe tartozik, ezért az ott lévő illegális hulladék felszámolása nem a MÁV feladata."

---------------------

FRISSÍTÉS 2019.02.14.:

A X. kerület válasza:
"Tájékoztatom, hogy a 2019. március 4-én elküldött elektronikus levelemben felkértem a Budapest X. kerület, 40988/16 helyrajzi számú ingatlan kezelőjét, a MÁV Zrt.-t a hulladék eltávolítására."

---------------------

FRISSÍTÉS 2019.02.14.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínnel kapcsolatosan
Társaságunknak nincs kötelezettsége."

---------------------

Egy hatalmas halom autógumit tettek ki a sarokra.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út 24-26

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, hogy végül ki, de elvitték.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-42759/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy hatalmas halom autógumit tettek ki a sarokra."-ról "FRISSÍTÉS 2019.04.02.: A MÁV Zrt. válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben jelzett terület nem a MÁV kezelésébe tartozik, ezért az ott lévő illegális hulladék felszámolása nem a MÁV feladata." --------------------- FRISSÍTÉS 2019.02.14.: A X. kerület válasza: "Tájékoztatom, hogy a 2019. március 4-én elküldött elektronikus levelemben felkértem a Budapest X. kerület, 40988/16 helyrajzi számú ingatlan kezelőjét, a MÁV Zrt.-t a hulladék eltávolítására." --------------------- FRISSÍTÉS 2019.02.14.: Az FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínnel kapcsolatosan Társaságunknak nincs kötelezettsége." --------------------- Egy hatalmas halom autógumit tettek ki a sarokra."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt."-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már csak azért is érdekes, mert a kerület szerint ezen helyrajzi számú terület kezelője a MÁV... Persze nyilván nem akarnak vele foglalkozni. Elég szégyenletes.
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben jelzett terület nem a MÁV kezelésébe tartozik, ezért az ott lévő illegális hulladék felszámolása nem a MÁV feladata.

    Kérjük tájékozt
    ...
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére.

    Illetékesség esetén, munkatársaink megteszik a szükséges intézkedéseket a terület megtisztítá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Mellékelten küldöm Hivatalunk ÉKO/686/3/2019 iktatószámú tájékoztatását.

    Tisztelettel:
    Kallós András
    környezetvédelmi ügyintéző
    Kőbányai Polgármesteri Hivatal
    Építésügyi és Környez...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ott van.
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "X. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínnel kapcsolatosan
    Társaságunknak nincs kötelezettsége.
    Kérjük válaszunk szíves e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére