Megoldott

Alsó fényterelő

Hiányzik az alsó lámpáról a fényterelő az Élessaroknál.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út 1

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Kőrösi Csoma Sándor út - Kolozsvári u. csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A fényterelő pótlását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUD
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére