Megoldott

Rongálás a trolin

Tisztelt illetékes!
A 611 számú trolibusz baloldali hátsó kettes ülése alatti felületet összegraffitizték. Kérem a felület tisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér 1

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004079/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00041521

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére