Megoldásra vár

Állandó szemét

FRISSÍTÉS 2019.06.14.:
Az „Állandó szemét” tárgyú, 41518 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:
A bejelentés vizsgálata során megállapítottuk, hogy az abban jelzett köztisztasági hiányosság megszüntetése az üzletközpont feladata, ezért a bejelentést további intézkedésre megküldtük az Árkád üzletközpontot üzemeltető társaság részére, akik ígéretet tettek annak folyamatos rendben tartására.
---------------------------

Az Árkád főbejárata előtti zöldsziget igazából egy állandó jellegű szemétsziget, aminek a takarítását senki sem vállalja.
Kérem, tegyék meg a szükséges lépéseket a képen látható tarthatatlan állapot megszüntetése érdekében.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere 25

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Árkád főbejárata előtti zöldsziget igazából egy állandó jellegű szemétsziget, aminek a takarítását senki sem vállalja. Kérem, tegyék meg a szükséges lépéseket a képen látható tarthatatlan állapot megszüntetése érdekében. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2019.06.14.: Az „Állandó szemét” tárgyú, 41518 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk: A bejelentés vizsgálata során megállapítottuk, hogy az abban jelzett köztisztasági hiányosság megszüntetése az üzletközpont feladata, ezért a bejelentést további intézkedésre megküldtük az Árkád üzletközpontot üzemeltető társaság részére, akik ígéretet tettek annak folyamatos rendben tartására. --------------------------- Az Árkád főbejárata előtti zöldsziget igazából egy állandó jellegű szemétsziget, aminek a takarítását senki sem vállalja. Kérem, tegyék meg a szükséges lépéseket a képen látható tarthatatlan állapot megszüntetése érdekében. Köszönöm."-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros"-ról "Árkád Budapest"-ra.

  • Tisztelt Jarokelo.hu!

    Az „Állandó szemét” tárgyú, 41518 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentés vizsgálata során megállapítottuk, h
    ...
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Mindenekelőtt köszönjük az észrevételt és a tájékoztatást!
    Kertészeti partnercégünknek jeleztük a problémát és felhívtuk a figyelmüket a terület fokozottabb ellenőrzésének és t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-67882/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnék egy újraküldést.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 50442 /2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztelett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-19070/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére