Megoldott

Firka 2

Az Andrássy út (Opera M) 70es troli megállójának (F01076) táblája össze van firkálva és matricázva. Kérem a felületek tisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nagymező u. 18

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003947/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00041515

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre a probléma megoldásában illetékes szakterületünk azt válaszolta, hogy mu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére