Megoldott

Parkolás a járdán

II. Kerület Törökvész úton egyre jellemzőbb, hogy zöldterületet használnak parkolónak. Az önkormányzat Műszaki Osztálya nem bontatja el a szabálytalan leburkolt zöldterületeket és nem telepít poller oszlopokat sem. A Városrendészet nem szankcionálja a zöldterületen való parkolást, pedig egy rendelet értelmében ez tilos. A lakossági bejelentesekre nem is jönnek ki.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 7a

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy a A Városrendészet szankcionálta eddig is a zöldterületen várakozókat, és ezután is szankcionálni fogja.
    Üdvö...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • vehicular cyclist hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egész városra jellemző. A szar is le van szarva. A válasz nem kielégítő, mert ha igaz hogy nincs hatásköre a közteresnek, akkor jelentenie kell az illetékesnek. Alapból nem a lakó feladata kitaláln...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00041504 számú bejelentéssel kapcsolatban a következőkről kívánom tájékoztatni:

    A közterület-felügyelők rendszeresen ellenőrzik a Törökvész utat, és ezen belül külön gondot for
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a segítségét Biciklis Anita! Az önkormányzat a mi megkereséseinkre csak kormol, de erdemben nem tesz semmit.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Átjárón való pakolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Káplár utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás a Tárogató úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére