Válaszra vár

Útban álló autó

FRISSÍTÉS 2019.07.05.:
Mai felvétel 1 hete elment és most ujra visszaparkolt és ezt csinálja megállás nélkül csak az nem zavarja, hogy az autókat is zavarja akik bekanyarodnak és ha szemböl jön az ember nem látja miatta a gyalogost mert pont az autónak jobbra gyalogátkelő van.
Munkájukat előre köszönöm!
---------------------------

Ez a piros autó már itt áll karácsony óta elég lepukant és balesetveszélyesen is parkol ha bekanyarodik egy autó el se fér tőle

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Kele u. 1

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Ez a piros autó már itt áll karácsony óta elég lepukant és balesetveszélyesen is parkol ha bekanyarodik egy autó el se fér tőle"-ról "FRISSÍTÉS 2019.07.05.: Mai felvétel 1 hete elment és most ujra visszaparkolt és ezt csinálja megállás nélkül csak az nem zavarja, hogy az autókat is zavarja akik bekanyarodnak és ha szemböl jön az ember nem látja miatta a gyalogost mert pont az autónak jobbra gyalogátkelő van. Munkájukat előre köszönöm! --------------------------- Ez a piros autó már itt áll karácsony óta elég lepukant és balesetveszélyesen is parkol ha bekanyarodik egy autó el se fér tőle"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai felvétel 1 hete elment és most ujra visszaparkolt és ezt csinálja megállás nélkül csak az nem zavarja, hogy az autókat is zavarja akik bekanyarodnak és ha szemböl jön az ember nem látja miatta a g...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó ujra visszaparkolt
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    még mindig nem parkolt vissza ugyhogy megoldottnak nézz ki egyenlőre
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel elmentek, de már csináltak ilyet hogy elmentek 1-2 napra aztán visszaparkoltak
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    rendben holnap csinálok róla
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, hogy kommentben csatolj friss képe(ke)t a jelenlegi állapotról!
    Megértésedet és segítségedet köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    tegnap is ugyanott parkolt
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00041466 azonosító számú bejelentéssel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom:

    A XVIII. kerületi Közterület-felügyeleti Csoport a bejelentésben megjelölt hel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    igen
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még az autó?
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hasonló ami még ráadásul főútvonalon is volt.Intézkedést kértem.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt műszakival főútvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csévéző utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére