Megoldatlan

megállóhelyi várakozó üvegtáblája betört

Frissítés
2020.03.03.
"Továbbra sincs üvegtáblája a várakozónak."

-----------------

Buszmegálló üveg várakozó fülkéjének bal oldali üvegtáblája betört. Kb. 1 hete így van. Szilánkokat korábban beljebb rugdostam, hogy gyerekek ne sétáljanak rajta.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Tarcsai út 24

Hozzászólások

  • Mihalik Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Már egy ideje van üveg, úgyhogy le lehet zárni ezt az ügyet is :-)
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020.03.03. "Továbbra sincs üvegtáblája a várakozónak." Buszmegálló üveg várakozó fülkéjének bal oldali üvegtáblája betört. Kb. 1 hete így van. Szilánkokat korábban beljebb rugdostam, hogy gyerekek ne sétáljanak rajta."-ról "Frissítés 2020.03.03. "Továbbra sincs üvegtáblája a várakozónak." ---...

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Buszmegálló üveg várakozó fülkéjének bal oldali üvegtáblája betört. Kb. 1 hete így van. Szilánkokat korábban beljebb rugdostam, hogy gyerekek ne sétáljanak rajta."-ról "Frissítés 2020.03.03. "Továbbra sincs üvegtáblája a várakozónak." Buszmegálló üveg várakozó fülkéjének bal oldali üvegtáblája betört....

  • Mihalik Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sincs üvegtáblája a várakozónak.
  • Mihalik Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sincs üvegtáblája a várakozónak.
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Mihalik Béla visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A buszmegálló üvegtáblájának pótlását megrendeljük a Rákosmente Kft.-től.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi Anita! Javítva!
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "JCDecaux"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a típusú váró a kerület által lett kihelyezve. Pl.: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/22406/ismetelt-bejelentes-betort-buszvaro-uveg
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Mihalik Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Futár kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére