Megoldatlan

Ismételt bejelentés: betört buszváró üveg

Nagyon régen és még az üvegszilánkok is épségben :) meg vannak....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó u. 50

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Tömegközlekedés"-ra.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi sem történt...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig megoldatlan!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Régi Lakó visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Ügyszám: 0038/0026236/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (22406)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üveget már valaki(?) összesöpörte...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    "Hivatalunk a buszváró helyreállítására mielőbb intézkedik."
    Mielőbb?!
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését a buszváró állapotára vonatkozóan.
    Hivatalunk a buszváró helyreállítására mielőbb intézkedik.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük szíves türelmét

    Üdvözlettel:...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó pad rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Chrabák Zoltán
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Aranykút utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Átjáró hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére