Megoldott

furgonos szemétlerakó az erdőben

A félig lebontott máltaiak útján furgonnal, teherautóval hordják be az erdő mélyére a szemetet és sittet. Miért nem lehet az utat lezárni a járművek elől? A máltaiak egyértelműen már nem használják az utat, a vízművek meg csak föl tudna havonta egyszer egy sorompót nyitni!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Határ út 6

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Koszonjuk szepen a takaritast es a sorompot!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A bejelentésben kifogásolt terület – amint azt korábbi válaszunkban már jeleztük - a Magyar Állam tulajdona és a Pilisi Parkerdő Zrt. kezelésében áll. Kérjük, hogy a tárgyi bejelentést
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő Zrt."-ról "IX. kerület"-ra.


  • Tisztelt bejelentő!

    A jelzett hulladék elszállításra került.

    Tájékoztatjuk, hogy a panaszolt terület nem Kispesthez tartozik, hanem a
    IX. kerületben,

    kerületünk közigazgatási határán kívül van, í
    ...
  • Válasz a https://jarokelo.hu oldalról a 41402 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 2019. II. 9-én kelt megkeresésére tájékoztatjuk, hogy a IX. ker. Távíró utcát határoló erdőben a le
    ...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a területen illetékes Budapesti Erdészetünk a sorompó kihelyezésről jelenleg egyeztetéseket folytat. Szándékunkban áll a terület mihamarabbi lezárása, hogy a h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerületi Zöldprogram Iroda"-ról "IX. kerület"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A XIX. kerülettől kapott információk alapján az illetékes a IX. kerület és a Pilisi Parkerdő.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kitakarítva.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönjük a gyors takarítást! A terület továbbra is sorompóért, vagy (kulccsal nyitható) cölöpökért kiált!
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére