Megoldott

Szemétlerakó

Anonim Járókelő

Hétről hétre hízik a szemétkupac Óbudán. Gázgyár utca, Északi vasúti összekötő találkozásánál.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gázgyár u. 358

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésekben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az azokban jelzett terület takarítása megtörtént.

    Tisztelttel:

    Ü...
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett hulladék elszállítása felől a tulajdonos (1-2 héten...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tűzveszélyes falevelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eltűnt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lángliliom utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére