Megoldásra vár

Leparkolt járda

A Frankel Leó úton az ORFI előtt napi rendszerességgel a járdán parkol a képeken is látható kis fehér autó. Kérem a szabálysértés megszüntetését.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 40

Hozzászólások

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem megoldott. Épp most is ott parkol.
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00041358 számú bejelentéssel kapcsolatban a következőkről tudom tájékoztatni:

    A szóban forgó helyszínt a közterület-felügyelő kollégák rendszeresen ellenőrzik, mert nagyon sok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen kedves.
  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére