Megerősítésre vár

Szabálytalan parkolás kocsifordulóban

Anonim Járókelő

A Frankel Leó út Margit körúttól délre eső részén, a zsákutca végén van egy kocsiforduló, ahol rendszeresen állnak autók, ezzel a megfordulást sokszor lehetetlenné téve. Így sokaknak marad a kb 100 méter tolatás a mindkét oldalon parkoló autók miatti szűk sávban. Ha parkol egy-egy hosszabb kombi vagy szedán, akkor ez elég nehézkes a rutintalanabb sofőrök számára, ráadásul a parkoló kocsik közt kilépő gyalogosokat is nehezebb észrevenni.
A képen nem látszódik, de megállni tilos tábla mindkét oldalon van, a képen mindkét BMW tilosban parkolt (sofőr nem ült bennük).

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 11

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00041355 számú bejelentéssel kapcsolatban a következőkről tudom tájékoztatni:

    A szóban forgó helyszínt a közterület-felügyelő kollégák rendszeresen ellenőrzik, annál is inkább,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére