Megoldott

Szemét az Óbudai szigeten

Anonim Járókelő

Az Óbudai szigeten, a K-hídnál a parti erdősávban elég sok szemét gyűlt össze.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Mozaik u. 26

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett szemét összegyűjtése és elszállítása megtörtént.

    T...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétdombok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Solymár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lezuhant kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére