Megoldott

Szemét és sitt az útszélen

Már vagy 2 hónapja nagyobb mennyiségű sittet és szemetet rajtak le a Távíró köz mellett, a kiserdő szélére.
A zsákokat sajnos széttúrták, és folyamatosan egyre nagyobb területet borít be a tartalmuk.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, 90014 23

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a Bp. IX. kerület Távíró köz melletti kiserdő szélére lerakott hulladék elszállításáról a IX. kerületi Önkormányzat nem tud gondoskodni, mivel annak az Illatos-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen a gyors intézkedést, mára a sittel teli zsákokat is elvitték.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet, sittet bezsákolták.
    Viszont ha nem szállítják el, idővel sajnos újra szét fogják szaggatni, túrni a zsákok tartalmát.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület"-ra.

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére