Megoldásra vár

Elhagyott autó

Rendszám nélküli, autóroncs a testvérhegyi lejtő 2 szám előtt

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Testvérhegyi lejtő 2

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Lexus

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O J
    Huszti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O J
    Kaszásdűlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére