Megoldott

Illegálisan lerakott hulladék

Illegálisan lerakott hulladék az Árpád fejedelem útja mellett, a Textilgyár utca közelében.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád Fejedelem útja 80

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították a hulladékot, nagyon köszönöm a gyors intézkedést!
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét az Óbudai szigeten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mozaik utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére