Megoldásra vár

Évek óta mozdítatlan összetört autó

Anonim Járókelő

Egy évek óta mozdítatlan összetört autó várja elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány u. 21

Hozzászólások

  • Tisztelt Járókelő.hu!

    A bejelentésben szereplő jármű nem közterületen, hanem a MOL Nyrt. által
    üzemeltetett területen áll.

    Tisztelettel:

    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    114
    ...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel megkaptuk megkeresését , amelyben a Budapest, Vágány utcai MOL töltőállomás területén található rendszám nélküli autók elszállításával kapcsolatban érdeklődött.
    Tájékozt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentettem én is.
    Beljebb van egy másik rendszám nélküli autó is.
    Tisztelt Bognár András Miklós!

    Köszönettel megkaptuk levelét, amelyben a Budapest, Vágány utcai MOL töltőállomás területén találha
    ...
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyrt.

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyrt."-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjött a válasz,a terület a MOL-hoz tartozik.Küldjétek tovább nekik.Köszönöm.

    Tisztelt Bognár Úr!

    A szóban forgó jármű az üzemanyagtöltő állomás üzemi területéhez tartozó pakolóban áll, így az - ha
    ...
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    A szélső gépkocsi rendszám nélküli.Azt elküldtem zuglónak.Mivel a bejelentésben szereplő gépkocsi rendszámos azt nem,mert azzal nem foglalkoznak.
  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést!
    Sajnos az említett terület, közigazgatásilag a XIV. kerülethez tartozik ezért ott intézkedési jogunk nincs!

    Koi Zsolt
    Ügyeleti és információs szolgálat

    Budapest Főváros XIII...
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére