Megoldott

Hiányzó fedlap

A Magyar utca 24. szám előtti egyik "VÍZ" feliratú fedél hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy nap alatt pótolta a vízmű a fedlapot.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem, Uram!

    Köszönjük levelét!

    Bejelentését nyilvántartásunkban rögzítettük, a hiba kivizsgálását munkatársaink kapacitása és az észlelt probléma súlyossága alapján megkezdjük. Ha a hiba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magyar Tudósok Körútja (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Folyik a víz a tűzcsapból

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ostrom utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére