Megoldott

Eltömődött lefolyórács

Kérem, tisztítsák ki a képen láthátó víznyelőt a Beller Imre utcai buszmegállóban.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Széchenyi tér 13

Hozzászólások

  • Járókelő Srác hozzászólt a bejelentéshez.

    Kitisztították.
  • Járókelő Srác hozzászólt a bejelentéshez.

    El van dugulva.
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lukács Máté Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését. Munkatársaink az említett helyszínen
    kitisztították az eldugult víznyelőket.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széchenyi tér (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Laza csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Baranyai utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére