Megoldott

Beszakadt járda

Frissítés 2019.03.02
Nem érkezett meg a VII. kerület válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm szépen.

----------------------

Kérem legyenek szívesek a Garay utca 39. előtt található rossz állapotú, beszakadt járdaszakasz javításáról gondoskodni. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay u. 39

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a burkolat helyreállítása. Megoldódott a bejelentés. Köszönöm.
  • Járókelő Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Írjanak ki rá tendert! :)
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A burkolat helyreállítására vonatkozóan árajánlatot kérünk be.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a VII. kerület válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm szépen.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem legyenek szívesek a Garay utca 39. előtt található rossz állapotú, beszakadt járdaszakasz javításáról gondoskodni. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm."-ról "Frissítés 2019.03.02 Nem érkezett meg a VII. kerület válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm szépen. -------------...

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a VII. kerület válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm szépen.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Járókelő Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Élet és balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megbomlott kockakő burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére